Aby nie być samotnym

wystarczy wzajemnie się poznać

samotny przyjaciel

Samotni wśród samotnych...

Czasem zastanawiam się, dlaczego wśród nas jest tak wiele osób samotnych?

Bo przecież, chyba nie tylko we mnie kryje się pragnienie głębokiej i pięknej relacji opartej na zaufaniu, szczerości, otwartości...?

Sam doświadczam, że niejednokrotnie barierą są obawy, przed tym, czego nie znamy...

Lecz przecież tylko od nas zależy, czy otworzymy się na siebie, albo zamkniemy się w kokonie swej samotności?

Wystarczy tylko dać szansę wzajemnego poznania, wyciągnąć dłoń do drugiego człowieka i przekonać się, że jesteśmy dla siebie cennymi i pięknymi darami.

Moja wyciągnięta dłoń czeka na Ciebie! Chciałbym wraz z Tobą cieszyć się każdą chwilą,  jaką moglibyśmy razem przeżyć...

Ważne jest dla mnie, aby żyć tak, aby ta chwila, która jest tu i teraz była tą najważniejszą i najpiękniejszą.

Cieszyłbym się, gdybyś wyciągnęła do mnie swą dłoń i może pomagałabyś mi np. pojechać na turnus rehabilitacyjny?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Komentarze   

0 #28 Małgorzata 2016-01-31 22:00
Chciałabym poznać kogoś kto będzie moją drugą połówką :-)
Cytować
0 #27 bogna 2016-01-31 11:15
mogę zaopiekować się osobą niepełnosprawną mam doświadczenie
Cytować
0 #26 Whisper 2015-12-31 20:00
Moi drodzy chciałem na początku zabłysnąć jakąś uwagą zajrzałem tu przed chwilą raz na chwilę ale po chwili zrozumiałem że każdy z nas od tego zaczął i że ma za sobą jakąś historię. Czy chciałem się czymś podzielić , raczej nie, może nie teraz, ale chciałem się odnieść do tego co wspominali niektórzy z was. A mianowicie w pierwszej kolejności do Krysi prawda nie wszyscy oceniają książkę po okładce lecz także jedynie ułamek procęta daję sobie czas na to by móc ją otworzyć pomijając już cały proces przebicia się przez maski pozorów za którymi się chowamy, bardziej lub mniej świadomie ale jednak. Teraz nawiąże do Krzysztofa i Damiana prawda jak zwykle leży po środku bo oba aspekty są równie ważne, no niestety ten kraj nie daje i mi również szansy na wysokie wynagrodzenie ale także nie narzekam na brak urody, oczywiście nie dorównam czołówce hollywoodzkiej, ale posiłkując się urodą bądź finansami mylicie głębsze uczucia z fascynacją pożądaniem bez bardziej złożonych podstaw
Cytować
0 #25 krysia 2015-12-29 19:07
Do Damiana

Nie wszystkie kobiety oceniaja ksiązkę po okładce....wazn iejsza jest zawartosć
Pozdrawiam
Cytować
0 #24 Damian 2015-12-27 22:34
Do Krzysztofa:
To co piszesz,że nie masz kasy nie ma większego znaczenia dla kobiet.Ja np jestem managerem,dobrz e zarabiam,mam mieszkanie,samo chód,nie piję,nie palę,nie przeklinam i co z tego?Mimo tego od 4 lat jestem sam.Dlaczego?Ko biety nie patrzą tak na kasę ile na wygląd.Możesz mieć nawet porsche,być prezesem i mieć kupe kasy ale jeśli nie jesteś przystojny nie znajdziesz kobiety swoich marzeń.Jeśli jednak jesteś biedny ale jesteś giga przystojny to co tydzień możesz mieć inną kobietę marzeń bo dziewczyny będą mokre i same będą się pchać.Takie niestety są realia.
Cytować
0 #23 Jarek 2015-12-27 10:43
Do Magdaleny
nie generalizuj nie tylko mężczyźni szukają związku bez bagażu kobiety też, albo uznają tylko swój bagaż a facet żeby był bez niego, zatem prawda jest po środku, ja też mam orzeczeniowe dziecko i jestem jeszcze dodatkowo dyskryminowany przez te wspaniałe społeczeństwo bo nie jest u mnie tylko u matki w papierach,a zajmuje się nim tak jak rodzic może opiekować się swoim dzieckiem mimo przeciwności, jestem też samotny tyle , że je mam 45 lat w porównaniu z Tobą to zupełnie nie na topie nawet pomijając moja sytuacje.Pozdra wiam!
Cytować
0 #22 magdalena 2015-12-25 18:31
Jestem samotna bo mam curke niepelnosprawna ... Nikt nie chce nas pokochac... Choc mloda bo tylko 26 lat mam nikt na to nie patrzy... Smutno mi ze mezczyzni szukaja zwiazkuw bez bagazu
Cytować
+2 #21 Krzysztof 2015-12-15 18:15
Jestem samotny. Kobiety omijaja mnie szerokim lukiem bo jestem biedakiem. Facet bez kasy jest zerem. I raczej niema prawa do szczescia. Musialem sie z tym pogodzic
Cytować
+2 #20 Krzysztof 2015-11-16 22:34
A co jak mnie żadna nie chcę bo jestem małomówny :cry: W sumie to rozumiem, bo jak na przykład byśmy siedzi w domu i nic bym się nie odzywał, to mogłaby się zacząć bać nad czym tak myślę czy coś planuje.
Cytować
0 #19 Gabriel 2015-09-19 17:59
Pani Izo szukac nie trzeba ludzi nie zrozumianych sa miljony
myslimy inaczej ,wierzymy inaczej czy mamy inny poglad i spojzenie na swiat to juz nas nie rozumieja.Rozmo wa jest fajna ale przewaznie bez owocna, tylko rozmowa szczera w ktorej mozemy okazac i odzwierciedlic samych siebie jest skarbem dla ducha.
Cytować

Oblicza samotności

Utworzyłem tę stronę, aby dać szansę wzajemnego poznania i przełamania bariery samotności.
Niestety, komputer nie zastąpi ciepła drugiego człowieka i tego piękna, jakie można odnaleźć w naturze.
Lubię obcować z urokami przyrody, lecz wiele tracą nawet najpiękniejsze miejsca, jeśli przeżywa się je w samotności...
Dlatego chciałbym poznać kogoś, kto podobnie odczuwa otaczający nas świat i razem moglibyśmy m.in. zwiedzać niezwykłe miejsca.

Proszę napisz do mnie, jeśli doskwiera Ci samotność i trwanie w monotonii uciekających dni. Albo może szukasz czegoś więcej niż tylko oglądanie sztucznego życia w TV...?

Czekam na Ciebie... - Jacek

Przyjaźń to wzajemny dar

Przyjaźń to największy skarb, który jest ukryty na dnie serca.

Przyjaźń to niewidzialna nić, która łączy ludzi.

Przyjaźń to pokój duszy, który daje poczucie potrzeby.

Przyjaźń to rozległa przestrzeń, która prowadzi do jedności.

Przyjaźń to wartość, której nie da się wycenić.

Przyjaźń to przygoda, która jest nasączona odpowiedzialnością.
Panie Boże spraw, aby moja przyjaźń taka była.